Filantropia

Jesteśmy dla innych...

Od lat stale pomagamy i staramy się rzetelnie wywiązywać z funkcji dobrego, społecznego sąsiada, dlatego nasza działalność dobroczynna jest tak rozległa. Wspieramy lokalnie oraz ogólnopolsko zarówno przedsiębiorstwa jak i fundacje i insytucje.

W grudniu w pełni zmotywowani, zaangażowaliśmy się w kolejną edycję Szlachetnej Paczki. Dzięki naszej hojności spełniliśmy wszystkie prośby rodziny: zakupiono pralkę, a z zebranych funduszy artykuły spożywcze, detergenty, kosmetyki. Niektórzy z Nas dodatkowo zakupili buty sportowe, dresy, walizkę dla dziewczynki, która chodzi do szkoły z internatem, kombinezon dla dwuletniego chłopca, zabawki, słodycze i kosmetyki. W sumie przygotowaliśmy 22 paczki.

 

Sierpień również okazał się być sportowym miesiącem dla nas. Oprócz wsparcia Turnieju Tenisowego w Żabieńcu, byliśmy obecni podczas rozgrywem siatki plażowej w Baniosze.

 

Sport i aktywność bardzo nam się spodobała. 25 czerwca jako Partner Strategiczny zaangażowaliśmy się w III-ci Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego. 1000-cu startującym zawodnikom zasponsorowaliśmy w pakietach startowych nasze top produkty: Aromella, Super Delicato, Roll Aroma. W przyszłym roku będziemy również startować ekipą Kolorado.

Zdjęcia i filmy dostępne na www.facebook.com/biegkonstancin 

10 czerwca 2017 r. zostalismy zaproszeni do sponsorowania lokalnego wydarzenia sportowego w Solcu. Główną atrakcję stanowio Miasteczko Lekkoatletyczne Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Darowizna jakiej udzieliliśmy umożliwiła m.in. zakup ubezpieczenia NNW dla uczestników, którzy bardzo licznie przybyli sprawdzić się w różnych konkurencjach.

Zdjęcia i filmy z wydarzenia dostępne na: www.facebook.com/SolectwoSolec

27 maja 2017 r. dla lokalnej szkoły w Baniosze sponsorowaliśmy 50 nagród za udział w konkursach z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Paczki w formie naszej kolorowej torby wypełnione były naszymi topowymi produktami.

             

14 stycznia 2017 r. odbyło się Gminne Spotkanie Noworoczne. W programie w ramach części artystycznej - warsztatów - dzieci malowały Baniochę swoich marzeń, goście mogli obejrzeć wystawę fotograficzną pt. "Cegielnie". Wystąpiła młodzież z Zespołu Szkół w Baniosze, lokalny zespół Vox Symfonia i odbył się recital piosenek Anny Jantar.

W 2016 r. przystąpilismy do akcji Szlachetnej Paczki!

 

Naszymi produktami wsparliśmy m.in.:

 • Samorządowe Przedszkole w Wilczynku
 • Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów - Koło Nr 1 Baniocha
 • Szkołę Podstawową w Prażmowie
 • Szkołę Podstawową w Konstancinie
 • Fundację Gabi w Warszawie
 • Szkołę w Uwielinach
 • Sołectwo Baniocha
 • Przedszkole w Tarczynie
 • Szkołę w Dobieszu
 • Stowarzyszenie Alter EGO
 • Stowarzyszenie Monar