Kim jesteśmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną w 1991 roku. Od ponad 30 lat sukcesywnie rozbudowujemy portfolio naszych produktów, tworząc rozwiązania dostosowane do oczekiwań różnych grup Konsumentów.

W tym czasie udało nam się wypracować wiodącą pozycję na polskim rynku w kategorii markowych odświeżaczy powietrza w żelu. Staliśmy się także jednym z liderów produkcji kostek toaletowych oraz gąbek kąpielowych w Polsce. W portfolio posiadamy dwie marki środków czystości: Kolorado i Hippo oraz markę produktów kąpielowych - Ocean. Wśród firm, które nam dotąd zaufały, znajdują się zarówno międzynarodowe sieci handlowe jak i tradycyjni odbiorcy.

Dbałość o zaspokojenie oczekiwań Klientów i Konsumentów, odpowiednia konfiguracja cech produktowych, jak również wytrwałe prace nad rozwojem dystrybucji w sieciach i na rynku tradycyjnym, tworzą podstawę dla zwiększających się z roku na rok obrotów firmy. W strukturze naszych przychodów znaczący udział stanowi eksport, co świadczy o uznaniu, jakie nasze produkty znajdują także za granicą.

Dzięki inwestycjom współfinansowanym ze środków UE, które przeprowadziliśmy w latach 2005-2006 oraz 2010-2012, dysponujemy nowoczesnymi i wydajnymi liniami produkcyjnymi. Wdrożyliśmy także system zarządzania jakością oparty o normę BRC Consumer Products. Od kilku już lat, co roku zdobywamy najwyższą ocenę A, będącą potwierdzeniem doskonałego spełnienia stawianych nam wymogów. Daje to naszym Partnerom pewność, że otrzymują produkty bezpieczne oraz najwyższej jakości.

CERTYFIKAT BRC 

CERTYFIKAT BRC (PL)

 

Nasze wieloletnie doświadczenie rynkowe przenosimy również na współpracę w zakresie Private Label – nie tylko wytwarzamy produkty dla naszych Partnerów biznesowych, ale też doradzamy m.in. w doborze surowców, projektach opakowań oraz w kwestiach logistycznych.

Przyszłość firmy wiążemy z dalszym rozwojem na rynku krajowym i zagranicznym – zarówno własnych brand’ów, jak też projektów Private Label.